• Monday, April 29, 2024

با سلام و احترام،
به اطلاع مشترکین گرامی می رساند، سرور هاست اشتراکی و نمایندگی ایران برای افزایش کیفیت از مرکز داده پارس آنلاین به مرکز داده آسیاتک در برج میلاد انتقال داده خواهد شد. سرورهای جدید بر پایه زیر ساخت ابری و مجهز به پورت 10Gbps خواهد بود. بر این اساس تمامی هاست های میزبانی وب پرشین هویز از این پس بر پایه زیرساخت پایدار ابری با آپتایم حداکثر خواهد بود.

نکات مهم انتقال:

  • انتقالات به صورت خودکار cPanel به cPanel به صورت سریع انجام می شود اما بستگی به میزان داده های ذخیره شده شما دارد. معمولا درخواست انتقال شما پس از اجرا بر روی سرور کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.
  • ما هفته اینده به صورت یکباره تمامی حساب ها را منتقل خواهیم کردیم و تمامی اکانت هایی که از نام سرورهای پرشین هویز استفاده می کنند نیاز به هیچ تغییری ندارند و عملیات بصورت کاملا خودکار انجام می پذیرد. اشخاصی که از CDN استفاده می کنند باید با پشتیبانی تماس بگیرند تا ای پی جدید برای تنظیمات به انها ارائه گردد.
  • نرم افزاری های سرور جدید PHP 8.1 / MariaDB 10.6 خواهد بود و تمامی اکستنشن های مورد نیاز نصب شده است. سایر نسخه های PHP از طریق CloudLinux در دسترس شماست.

یادآور می شود، نام سرورهای ثابت سرور ایران از این پس برابر با موارد ذیل خواهد بود:

ns3.persianwhois.com
ns4.persianwhois.com

با تشکر از همکاری شما،
لازم به ذکر است، انتقالات اجباری بوده و حداکثر تا 25 ادریبهشت ماه 1403 می بایست انجام گردد.