• Tuesday, October 6, 2020

با سلام و احترام خدمت کلیه بازدیدکنندگان و مشتریان همیشه همراه ورلدباس، به استحضار می رساند از هم اکنون امکان ارائه خدمات سرور مجازی آمستردام در کشور هلند امکان پذیر می باشد. سرور مجازی هلند از سرورهای قدرتمند دیتاسنتر ورلداستریم با پورت اختصاصی 1Gbps و آنتی دی داس 40Gbps ارائه می شود

با توجه به نزدیکی کشور هلند با ایران، این سرورها دارای Ping و Latency پایینی نسبت به بقیه موقعیت ها دارا می باشد و این موضوع در بارگذاری سریع سایت شما بسیار موثر است. این سرویس ها تحت پلتفرم KVM با کنترل پنل حرفه ای SolusVM ارائه می گردد و سفارشات شما عزیزان به صورت آنی بعد از پرداخت تحویل می گردد.

این سرورها برای میزبانی وب سایت، بازی های آنلاین و خدمات وارز محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران ایرانی دارد، همچنین سرورهای هلند به دلیل عدم وجود حساسیت به موارد مرتبط با کپی رایت و ابیوز های مرسوم و با توجه به علاقه کاربران ایرانی به این لوکیشن جزو پر طرفدار ترین سرویس های سرور مجازی در خارج محسوب می گردد. ورلدباس تلاش کرده سرور بسیار قدرتمندی در این مرکز برای ارائه خدمات سرور مجازی برای شما کاربرن عزیز با بهترین تنظیمات، کیفیت و قیمت ارائه نماید.

مشخصات سرور ما :

Fujitsu PRIMERGY RX2510 M2
CPU: 2x Intel Xeon E5-2620v4 (32 Core)
Memory: 32GB REG ECC DDR4 RAM
Storage: 2x 2TB HDD SATA III 7200rpm
Guaranteed Speed: 1Gbit/s up & 1Gbit/s down
DDoS Shield: 40 Gbit/s DDoS protection

جهت سفارش می توانید از لینک زیر استفاده نماییند :
https://persianwhois.com/services/virtual-server/kvm-vds/


با تشکر
تیم مدیریت ورلدباس