افزایش قیمت لایسنس سی پنل

طبق آخرین اخبار سی‌پنل این شرکت از ماه سپتامبر (1 سپتامبر - 10 شهریور ماه) اقدام به تغییر روش فروش لایسنس‌های خود می‌کند که با این تغییر قیمت های سی پنل به خصوص برای مشتریانی که بیش از 100 اکانت ... بیشتر بخوانید »

13th آگوست 2019
تشدید حملات بات ها در هفته اخیر

با سلام و احترام خدمت کلیه مشترکین محترم شرکت ورلدباس؛ متاسفانه در هفته اخیر شاهد تشدید حملات بات های سرگردان اینترنتی به بسیار از سایت های میزبانی شده بر روی هاست اشتراکی و نمایندگان و ... بیشتر بخوانید »

22nd ژوئن 2019
اطلاعیه انتقال سرور پربازدید

با سلام و احترام،به استحضار مشترکین عزیز شرکت ورلدباس میرساند، برای افزایش کیفیت، سرعت و بهروی خدمات میزبانی وب، در روز جمعه صبح (شب پنج شنبه) مورخ 24 اسفند ماه 1397 کلیه سرویس های میزبانی وب هاست ... بیشتر بخوانید »

13th مارس 2019
اطلاعیه انتقال سرور هاست اشتراکی و نمایندگان / خرابی دیتابیس سرور

ضمن عرض سلام و احترام خدمت کلیه مشترکین شرکت ورلدباس، متاسفانه شب گذشته در سرور دیتابیس هاست اشتراکی و نمایندگی دچار مشکل فنی شدید سمت هارد دیسک شدیم و پس از تلاش 24 ساعت کادر فنی شرکت و شرکت های ... بیشتر بخوانید »

22nd فوریه 2019
پایان سرویس دهی بسته هاست نامحدود

با سلام و احترام خدمت کلیه همراهان شرکت ورلدباس،به استحضار می رساند، سرویس میزبانی اشتراکی بسته "نامحدود" که فروش آن در سال 1395 متوقف شده است، پس از بررسی های انجام شده توسط واحد فروش و واحد فنی ... بیشتر بخوانید »

12th آگوست 2018
اطلاعیه انتقال کلیه خدمات میزبانی وب

با سلام و احترام، به اطلاع کلیه مشترکین هاستینگ عادی لینوکس، نمایندگی هاستینگ لینوکس، هاستینگ های ویژه پربازدید می رساند، همان طور که مستحضر هستید نرخ ارز همچنان در حال افزایش است و معمولا ... بیشتر بخوانید »

4th آگوست 2018
بروز رسانی قیمت های سرویس ها

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی مشترکین شرکت، همان طور که مستحضر هستید، کلیه خدمات میزبانی شرکت توسط دیتاسنتر های اروپایی (نظیر هتزنرو او وی اچ) تامین می شود و قیمت سرویس های ما رابطه مستقیمی با ... بیشتر بخوانید »

14th ژوئن 2018
تغییر شماره تماس شرکت

با سلام خدمت کلیه مشترکین محترم شرکت ورلدباس،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان به استحضار می رساند شماره تماس سانترال شرکت به شرح زیر تغییر یافت.تلفن تماس سانترال : 28422218-021 ... بیشتر بخوانید »

10th ژوئن 2018
افزایش قیمت سرویس ها

با سلام خدمت کلیه مشترکین محترم شرکت ورلدباس،به استحضار می رساند با توجه به افزایش پایدار قیمت ارز در ماه گذشته و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده کلیه خدمات میزبانی (خارج از کشور) داشته ... بیشتر بخوانید »

24th نوامبر 2017
انتقال سرور هاستینگ اشتراکی عادی/نمایندگان

با سلام و احترام،به اطلاع کلیه مشترکین هاستینگ عادی لینوکس و نمایندگی هاستینگ لینوکس می رساند، برای افزایش کیفیت خدمات میزبانی و سرعت بیشتر دسترسی به وب سایت ها شرکت تصمیم به راه اندازی سرور ... بیشتر بخوانید »

1st نوامبر 2017