• Sunday, June 18, 2023

با سلام و احترام خدمت تمامی مشتریان و همراهان پرشین هویز،
همانطور که مستحضر هستید، ورلدباس پس از اجرای موفق زیر ساخت شبکه و خدمات مرکز داده در کشور گرجستان از ابتدای سال 2023 زیر ساخت خدمات مرکز داده و شبکه را در ترکیه افتتاح نموده است و تا کنون به علت های متعدد از جمله نزدیکی به کشور ایران و پینگ پایین از استقبال خوبی در ایران برخوردار بوده است. تصمیم بر آن شد برای حمایت از کسب و کارهای داخل ایران، در کنار سرور مجازی ویژه ترکیه یک آفر بسیار جذاب تحت عنوان سرورهای اختصاصی ویژه ترکیه نیز ارائه کنیم تا آن دسته از مشتریانی که نیاز به سخت افزار و شبکه اختصاصی دارند بتواند از ان بهره ببرند.

پیشنهاد مذکور به صورت محدود برای مشترکین داخل ایران در نظر گرفته شده است، سرورهای ترکیه با توجه به فاصله مسافتی کم تا ایران از پینگ زیر ۸۰ میلی ثانیه برخوردار است و این باعث می شود وب سایت شما در داخل ایران سریع تر بارگزاری شود. از ویژگی برتر سرورهای ترکیه عدم بروز مشکل با برخی از وب سایت هایی که تحریم اعمال کردند و عدم محدودیت و قوانین ترافیکی که در ایران با آن رو به رو هستید. سرورهای ترکیه ورلدباس دارای فایروال و محافظت از حملات DDoS تحت شبکه می باشد، لذا با توجه به امنیت بالا و پینگ پایین این سرورها برای مقاصد گیم سرور نیز می تواند پیشنهاد خوبی باشد.

تمامی سرورهای ورلدباس از برند HP می باشد و شما پس از خرید سرویس ویژه ۲ عدد پردازنده قدرتمند Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v2 (40 هسته) با ۶۴ گیگابایت حافظه و ۴ عدد هارد دیسک پر سرعت که RAID10 سخت افزاری مجهز می باشد دریافت می کنید. شبکه این سرور ۱ گیگابایت به صورت اختصاصی بدون محدودیت ترافیک به همراه ۶ عدد آی پی نسخه چهار و یک سابنت /۶۴ از آی پی نسخه شش در اختیار شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است دسترسی از راه دور به سرور شما توسط ILO در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا هر زمان بتوانید سرور خود را مدیریت کنید.

این سرور به تعداد محدود 5,900,000 تومان/ماهیانه تقدیم حضور شما خواهد شد.
برای سفارش بر روی "سرور ویژه اختصاصی ترکیه" کلیک فرمایید.

در صورت هرگونه سوال می توانید از طریق تیکت یا تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.