آیا می توانم از سرویس شما برای ارسال ایمیل گروهی استفاده کنم؟ پرینت

  • 1

ارسال ایمیل انبوه/اسپم/هرزنامه بروی سرورهای هاست اشتراکی لینوکس/ویندوز به هر دلیل و به هر عنوان مطابق با بند 3 قوانین استفاده از سرویس های ما ممنوع و غیر مجاز بوده و با متخلفینی که این بند را عمداً/سهواً رعایت نمی کنند به شدت برخورد می شود.
چانچه مشترکی اصرار به ارسال ایمیل انبوه داشته باشد بایستی برای کار خود سرویس VPS یا Dedicated تهیه نماید که اطلاعات آن در سایت بطور کامل درج شده است.

متن کامل بند فوق:
"3- ارسال هرزنامه (Spam):
ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان PersianWhois اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين شرکت قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل 1,000,000 ريال بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد. PersianWhois اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد."
لینک مرتبط: http://www.persianwhois.com/privacy.php

سرویس قوق به همین دلیل مسدود/متوقف (Suspend) شده است.
در این مرحله شما باید متعهد و ملزم به رعایت بند فوق گردید، در غیر اینصورت و با تکرار تخلف فوق، سرویس شما بطور کامل و بدون اطلاع قبلی از روی سرور حذف خواهد شد.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت