چگونه با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنیم؟ پرینت

  • 2

مشتریان محترم برای ارتباط با پشتیبانی به یکی از روشهای زیر می توانند اقدام کنند:

1- سیستم تیکت:
با ورود به محیط کاربری خود در آدرس http://gozargah.co.ir/cp/clientarea.php می توانید در هر لحظه مشکل خود را مطرح کرده و شماره پیگیری دریافت نمائید.
میانگین زمان پاسخگوئی به مشکلاتی که از این طریق مطرح می شوند بین 3 تا 5 ساعت می باشد و بزرگترین خصوصیت پیگیری از این روش این است که مشکل شما حتماً بررسی شده و بدون پاسخ نخواهد ماند.
نکته: حداکثر زمان پاسخگوئی به مشکلاتی که نیاز به بررسی بیشتری دارند 24 ساعت خواهد بود.

2- پاسخگویی تلفنی:
پاسخگوئی سوالات فنی مشتریان محترم تنها در زمان های مشخص شده صورت میگیرد. چنانچه خارج از ساعات ذکر شده نیاز به پشتیبانی داشتید می توانید از روش تیکت استفاده نمائید.
ساعات پاسخگویی تلفنی:
شنبه تا چهارشنبه - از ساعت 9 الی 13 و 16 الی 19
پنجشنبه ها فقط از ساعت 9 الی 13
تلفن های تماس شرکت: 3235015-0866 (10 خط)

3- ایمیل:
با ارسال یک ایمیل به info[AT]persianwhois.com برای شما پس از 15 دقیقه و بصورت خودکار یک تیکت پشتیبانی با شماره پیگیری باز می شود و همکاران ما در واحد مربوطه پاسخ آن را بین 3 تا 5 ساعت و یا حداکثر تا 24 ساعت ارسال خواهند نمود.

4- پشتیبانی زنده:
در انتهای سمت راست تمام صفحات این سایت گزینه ای با نام پاسخگویی زنده (LiveHelp) وجود دارد.
با کلیک روی ابزار فوق صفحه ای برای شما باز می شود که در صورت آنلاین بودن اپراتورهای شرکت می توانید با آنها بصورت زنده گفتگو (Chat) نمائید.
قابل ذکر است پاسخگوئی در روش فوق فقط در ساعات کاری مشخص شده در روش (2) صورت میگیرد.

5- پشتیبانی اورژانسی:
تنها در صورتی که مورد شما بسیار اضطراری و اورژانسی است، کافی است شرح مشکل خود را بصورت خلاصه به emergency[AT]gozargah.co.ir ارسال نمائید.
متن ایمیل شما پس از 30 دقیقه بصورت SMS برای مدیر پشتیبانی شرکت ارسال می گردد و در صورت تشخیص ایشان مشکل شما در اولویت رسیدگی قرار میگیرد.

6- پشتیبانی ویژه:
این روش از پشتیبانی مستلزم پرداخت هزینه های مشخص شده در بخش "پشتیبانی ویژه" می باشد. در صورتی که نیاز به پشتیبانی ویژه دارید کافی است بسته مورد نظر خود را خریداری و از امکانات آن استفاده نمائید.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت