با سلام و احترام خدمت کلیه مشترکین و همراهان همیشگی ورلدباس، به استحضار می رساند پیرو اطلاعیه شرکت cPanel Inc از اول ماه سپتامبر هزینه استفاده از این کنترل پنل به نرخ جدید محاسبه میشود. (اطلاعیه سی پنل)
پس از بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت، خدمات سرویس هاستینگ و نمایندگی با کنترل پنل cPanel همچنان با این کنترل پنل قدرتمند ادامه می یابد و در صورت نیاز کاربران به سرویس  با هزینه کمتر، سرور جدید هاستینگی با کنترل پنل دایرکت ادمین با هزینه کمتر برای این دسته از مشترکین راه اندازی خواهد شد.

نکات مهم این بخش:

  1. کلیه نمایندگان موظف هستند حداکثر تا یک هفته اینده (هفتم شهریور ماه 98) سرویس های خود را مطابق بسته های جاری شرکت بروز کنند.
  2. کلیه نمایندگانی که از بسته های قدیمی شرکت استفاده میکنند، حداکثر موظف هستند تا یک هفته اینده (هفتم شهریور ماه 98) نسبت به تغییر بسته به بسته های جاری شرکت اقدام نمایند. لازم به ذکر است برای تمامی نمایندگان فعال این بخش از امروز تیکت رسمی ارسال شده و واحد فروش شرکت مستقیما با آنها تماس تلفنی خواهند گرفت.
  3. با توجه به محدود بودن تعداد اکانت ها در لیسانس سی پنل، هر اکانت بنا به اعلام این شرکت 0.20 سنت هزینه دارد و این هزینه شامل اکانت فعال یا مسدود شده نیز می شود، در بخش سفارش بسته نمایندگی این امکان برای شما فراهم امده در صورت نیاز به تعداد اکانت بیشتر، آن را  بدون محدودیت خریداری نمایید.
  4. امکان ارائه زیر نمایندگی برای بسته Master Reseller و Master Reseller Plus نیز دیگر ممکن نیست، این سرویس فقط در بسته Alpha Reseller و Alpha Reseller Plus نمایندگی هاستینگ قابل ارائه است و امکان ارائه زیر نمایندگی بیشتر در این سرویس ها نیست.

در انتها، این افزایش هزینه توسط شرکت سی پنل انجام شده و برای کلیه استفاده کنندگان این سرویس اجباری است، هر مشترکی که از افزایش این هزینه نارضایتی دارد می تواند از یکی از دو راه زیر را انتخاب نماید :

  1. انتقال سرویس نمایندگی به کنترل پنل Directadmin با هزینه قبلی و بدون محدودیت اکانت
  2. لغو سرویس نمایندگی فعلی و انتقال سرویس به شرکت دیگر

در صورت هر گونه سوال یا مشکل، ما اماده پاسخگویی به شما از طریق تیکت و تماس تلفنی هستیم.Wednesday, August 21, 2019

« بازگشت