با سلام و احترام،

به اطلاع کلیه مشترکین هاستینگ عادی لینوکس، نمایندگی هاستینگ لینوکس، هاستینگ های ویژه پربازدید می رساند، همان طور که مستحضر هستید نرخ ارز همچنان در حال افزایش است و معمولا سرویس دهندها تلاش می کنند تا هزینه های جاری خود را کاهش دهند اما شرکت ورلدباس همچنان قدرتمند به جهت افزایش کیفیت و سرعت سرویس های میزبانی تصمیم به تعویض سرورهای میزبانی به سرورهای قوی تر دارد. سرورها خریداری شده با هارد دیسک های پر سرعت NVMe  و حافظه های هوشمند و پر سرعت DDR4 همراه با پردازنده قدرتمند شرکت Intel با پورت گارانتی شده 1 گیگابیت بر ثانیه می باشد و تنظیمات اولیه ان با سیستم عامل بروز شده کلود لینوکس به اخرین نسخه منتشر شده اماده ارائه خدمات است. همان طور که از مشخصات سرور ها مشخص است قدرت و سرعت سرویس دهی با ترکیب سیستم قبلی یعنی لایت اسپید 2 هسته، کلود لینوکس و ابزارهای حرفه ای دیگر به یک سرویس فوق الاده قدرتمند با کیفیت عالی با سرعت گارانتی شده بالا بتوانیم رضایت بیشتر مشترکین را جلب کنیم. شایان ذکر است بروز رسانی از تمامی لحاظ اعم از آپگرید سخت افزار، پورت شبکه، اخرین نسخه سیستم عامل و نرم افزارها انجام گردیده است و انتقال سرویس ها الزامی است.

کلیه خدمات میزبانی وب اعم از هاستینگ لینوکس اشتراکی، ویژه پربازدید و نمایندگان می بایست به سرورهای جدید منتقل گردد، لازم به ذکر است سرور ها همانند گذشته تفکیک شده می باشد و برای هاستینگ اشتراکی و نمایندگی یک سرور مجزا و برای ویژه پربازدید یک سرور دیگر خریداری شده است همچنین دیتابیس ها را نیز همراه با وب سرورها بروز شده اند و کلیه تجهیزات با سرعت بالاتر در در برنامه شرکت گنجانده شده و هر سرویس همانند قدیم تفکیک شده است.

با توجه به اینکه سختی کار انتقال داده ها در دیتابیس سرور است، هنگام انتقال دیتابیس سرور ما از دسترس خارج خواهد شد و به سرور جدید منتقل و بالا می اید لذا از کلیه مشترکین تقاضای همکاری برای انتقال سرورها در روز سشنبه 16 مرداد ماه داریم، لازم به ذکر است کلیه سرورها همزمان با هم در تاریخ مشخص شده منتقل می گردد.

این انتقال بسیار ساده و در سریع ترین زمان ممکن صورت میگیرد و نیاز به هیچ کاری توسط نماینده ها نیست به جزء بروز رسانی IP نام سرور برخی از نمایندگان که از DNS Custom یا Dedicated DNS استفاده میکنند.

کلیه مشترکینی که از نام سرورهای xeon1.persianwhois.com و xeon2.persianwhois.com استفاده میکنند بدون تغییر به صورت کاملاً خودکار منتقل می شوند. شایان ذکر است مشترکین هاست ویژه که از نام سرورهای xeon5.persianwhois.com و xeon6.persianwhois.com استفاده میکنند خودکار منتقل خواهند شد و نیازی به تغییری نیست. لازم به یاداوری است استفاده کنندگان ایپی های اختصاصی و نام سرور های اختصاصی از این موضوع اسنثنا هستند و باید هنگام با ما نام سرورهای خود را بروز کنند.

جدول انتقال به شرح زیر است:

  • سشنبه 16 مرداد ماه 1397:

شروع انتقال کلیه سرویس های میزبانی به سرور جدید، قطعی سرور دیتابیس به علت انتقال داده ها

  • چهارشنبه 17 مرداد ماه 1397:

ادامه انتقال سرویس های منتقل نشده احتمالی، در صورت پایان اطلاع رسانی میشود

  • پنج شنبه 18 مرداد ماه 1397:

انتقال باید به اتمام رسیده باشد و سرورهای قبل از دسترس خارج میشود تا مشکلات اکانت ها بررسی گردد.

 

همچنین تمام فروشگاه هایی که درگاه پرداخت اینترنتی داشتند میتوانند نسبت به بروز رسانی IP جدید از مرکز خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است کپی این مطالب به تمامی مشترکین و نمایندگان عزیز ارسال خواهد شد، همچنین از طریق تماس تلفنی هماهنگی لازم صورت میگیرد.

-------------

با تشکر فراوان

بخش فنی شرکت

گروه هلدینگ ورلدباس


بروز رسانی 1:

انتقال به علت مشکلات فنی هنوز اغاز نشده است و در حال بررسی مشکل هستیم.
ضمن عرض پوزش، انتقال پس از رفع نقص فنی شروع خواهد شد.


بروز رسانی 2:

متاسفانه به علت مشکلات فنی زیاد، انتقال لغو شد و به زمان دیگر موکول شد.Saturday, August 4, 2018

« برگشت