با سلام و احترام،

به اطلاع کلیه مشترکین هاستینگ عادی لینوکس و نمایندگی هاستینگ لینوکس می رساند، برای افزایش کیفیت خدمات میزبانی و سرعت بیشتر دسترسی به وب سایت ها شرکت تصمیم به راه اندازی سرور جدید پر سرعت با هارد دیسک های SSD همراه با RAID10 همچنین حافظه های هوشمند DDR4 با پورت اختصاصی 1 گیگابیت بر ثانیه برای مشترکین هاستینگ عادی و نمایندگی هاستینگ لینوکس کرده است.

به جهت اینکه دیتابیس سرور ما جداگانه است و بر روی "mysql1.persianwhois.com" یا IP معادل شماره "176.9.145.22" به صورت مستقل و هیبریدی روی سروری جدا پردازش اطلاعات و خدمات دهی میکند،کافیست فایل های مشترکین به سرور جدید منتقل گردد.

این انتقال بسیار ساده و در سریع ترین زمان ممکن صورت میگیرد و نیاز به هیچ کاری توسط نماینده ها نیست به جزء بروز رسانی IP نام سرور برخی از نمایندگان که از DNS Custom یا Dedicated DNS استفاده میکنند.

کلیه مشترکینی که از نام سرورهای xeon1.persianwhois.com و xeon2.persianwhois.com استفاده میکنند بدون تغییر به صورت کاملاً خودکار منتقل می شوند.


جدول انتقال به شرح زیر است:

پنجشنبه 18 آبان 1396:
کلیه هاستینگ های عادی لینوکس به سرور جدید منتقل و نام سرورهای xeon1.persianwhois.com و xeon2.persianwhois.com به IP سرور جدید بروز می گردد.

جمعه 19 آبان 1396:
کلیه نماینده ها به سرور جدید منتقل و نماینده هایی که نام سرور اختصاصی دارند باید نام سرورها را به IP جدید سرور بروز کنند.

شنبه 20 آبان 1396:
تمام انتقال ها تمام شده است و مشترکینی که در انتقال دچار نقص احتمالی بوده اند می تواند با ارسال تیکت جهت بررسی مشکل اقدام کند.
همچنین تمام فروشگاه هایی که درگاه پرداخت اینترنتی داشتند میتوانند نسبت به بروز رسانی IP جدید از مرکز خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است کپی این مطالب به تمامی مشترکین و نمایندگان عزیز ارسال خواهد شد، همچنین از طریق تماس تلفنی هماهنگی لازم صورت میگیرد.

—---
با تشکر فراوان
بخش فنی شرکت
گروه هلدینگ ورلدباس


بروز رسانی 1 :
متاسفانه به علت مشکلاتی فعلا انتقال شروع نشده است.
در صورت شروع انتقال، اطلاع رسانی خواهد شد.
چهارشنبه, نوامبر 1, 2017

<< بازگشت